Mavi Mobilya Kimdir?

Yapı ve Malzeme sektörüne yönelik hizmet vermek amacıyla 1986 yılında Acarlılar Yapı ve Malzeme Limited Şirketi’ni kurarak sektörde yerini belirledi.

Acarlılar Yapı, 1988 yılında Kereste sektörüne  Acarlılar Kereste Fabrikası’nı kurarak başladı. 1995 yılında Mobilya üretiminde faaliyet göstermek amacıyla Mavi Mobilya’yı faaliyete geçirdi. Bugün sektörün ihtiyaç duymuş olduğu mobilya çeşitlerinden; Mutfak, Banyo, Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Tv Üniteleri, Kapı Çeşitleri, Ofis Mobilyaları, Pergule gibi ahşaba yönelik tüm işlerde faaliyet göstermektedir.

25 yıldır süregelen faaliyetimiz doğrultusunda edinmiş olduğumuz birikimlerimiz ve referanslarımız sayesinde sürekli tavsiye ile ödün vermediğimiz kalitemizle bugün yine sizlerleyiz. Tüm çalışmalarımızın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması, gerek ham madde de 1.kaliteyi, gerekse aksesuar ve kapaklarda ithal malzemeleri kullanmakla, sizlerle olan ilişkimizi her geçen gün sağlamlaştırdık. Tasarım, proje ve imalatımızla her geçen gün farkımızı ortaya  koyduk. Bugün ise bu azmimiz ve irademiz doğrultusunda birçok alternatif malzemeler sunabiliyor aynı zamanda görkemli ve uzun ömürlü taleplerinize cevap verebiliyoruz.

Mavi Mobilya

Vizyonumuz

Müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırırız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

Mavi’nin Çözümcülüğü

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Mavi İşbirliği

Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutar.

Mavi Esnekliği

Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.

Mavi’nin Yaratıcılığı

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.

Mavi’nin Güvenilirliği

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, şeffaf yönetilen toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.

Bize Ulaşın !

Mutfak Dolapları
Gardıroplar
Portmantolar
Banyo Dolapları
İç Mekan Kapıları
Tv Üniteleri
İletişim